СФНУ
5
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
2
Рекламна активність
9531
Останній візит на сайт
вчора

Продаж будинків (2)

  • Квартал
    126 000 $
    1 680 $/м²

    Авіаторів

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    75 / 30 / 12 м²
    1 поверх
    13 сот
    2 кімнати
    1 тиж. тому
    Продаж одноповерхового будинку в с. Здвижівка. Площа будинку- 73 м2 + 21 м2 тераса. На ділянці знаходиться сухий погріб і сарай. Загальна площа земельної ділянки-13 сот, рівної квадратної форми. Побудований будинок з керамічної цегли, утеплений пінопластом - 10 мм. покрівля- металочерепиця фінська Ruukki. Перекриття- залізобетонні плити. По всьому будинку тепла підлога, покриття підлоги кварц вініловий ламінат. В будинку 2 окремі спальні, кухня, сан вузоз, вітальня, гардеробна кімната, котельня. Сантехніка RavaK, конденсаційний котел ProTerm, бойлер на 80 л. Двері Rodos. Техніка Bosch: Духова шафа, варочна поверхня, холодильник! Комунікації: Септик-3 ями по три кільця, кожна по 4,5...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    297 000 $
    1 523 $/м²

    Тячівський пров. (Тургенєва), 20

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Український гуманітарний інститут
    195 / 55 / 30 м²
    3 поверхи
    4 сот
    4 кімнати
    2020 рік побудови
    1 міс. тому
    Будинок реально хороший, не з тих варіантів, де на фото красиво, а вживу питання. 195 м², ділянка 4 сотки. 3 поверхи, є нормальна мансарда, не просто склад. По плануванню: 4 окремі кімнати, велика кухня з вітальнею, 2 санвузли, балкони і тераса. Ремонт робили не під продаж — якісні матеріали, нормальні меблі (частина італійські, частина під замовлення), техніка є. Нічого докупляти не потрібно, можна заїхати і жити. По двору теж все зроблено: озеленення, альтанка з мангалом, автополив, навіс на 2 машини, автоматичні ворота. Комунікації всі є: газ, тепла підлога, камін, кондиціонери, очищення води. Є резервне живлення і зарядка під електромобіль — зараз це прям актуально. Місце тихе, н...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.